top of page

BANDS

   AND MUSICALS

2004 - dosud / KAREL GOTT COVER BAND: Kapela hrající hity z Mistrovy nejslavnější éry, ve které, jak tvrdí, si konečně zazpívá a zúročí tvdou školu „nemilosrdného hlasového pedagoga“ profesora Eduarda Klezly, pod jehož vedením absolvoval konzervatoř J.Ježka

 

2015 / JOE PURPLE: Zpěvák rockové kapely z Loun.

 

2013 / 0609: Zpěvák a kytarista obnovené západočeské legendy.

 

2011 / MUZIKÁL NAHÁČI: role Dr. Páska v muzikálu s aktuální zápletkou...

 

2004-2005/ CATS MUSICAL: Post na místě tenora v pěvecké "off stage" jednoho z nejslavnějších světových muzikálů - v Praze paradoxně totálně zazděn a zlikvidován jeho vlastním producentem, který nebyl schopen zajistit ani to, aby si kočky daly tolik oblíbený Whiskas...chcíply tedy a producent jim stále dluží na jejich základní "mňau".

 

2002-2004 / FIRE WATER: Jižanský bigbít,  do té doby nepoznaný hudební rank . V r. 2003 natočení třípísňového CD „Fire Water“, které bylo pokřtěno v prosinci téhož roku v klubu Vagon. Kmotři: Aleš Brichta, Pavka Kapitánová a Jitka Asterová.

 

2001-2002 / BABIČKA MUZIKÁL: Role Proška v hudebním zpracování národního klenotu!

 

2001-2002 / DOLORES: Elektro pop s rockovým spodkem.  2001 demo "Dolores in Berlin Live", na kterém má text k songu Kateřina Kornová. Píseň Sonic 2001 vychází na sampleru Fajn rock music.

 

1998-2002 / NAPOSPA´S: Kapela na pomezí U2, Jethro Tull a Led Zeppelin. Stálé hledání členů, kteří by zvládli "indiánem" Honzou Pospíšilem geniálně napsanou, ale ne tak jednoduše zahratelnou muziku, která nebyla na „čtyři“, jak jsme všichni v těchto krajích zvyklí. První setkání se skvělým flétnistou a člověkem Martinem Čechem. Natočení „Dema“ v r. 2001

 

1998 / WOLFRAM: Natočení CD Misathrope v české i anglické verzi. Milan se na albu podílí i textařsky. Wolfram se dvěmi skladbami z CD představuje na kompilaci „Creations From A Morbid Society part III “ u Taga records.

 

1997-1998 / SPIT: Dlouhodobý záskok v kapele, která hrála klasický rockový repertoir od  Free až po Black Sabbath.  Ze trosek Spitu povstal dnes úspěšný Škwor.

 

1995-1998 / JESUS CHRIST SUPERSTAR: Role Šimona Zélotese.

 

1994-1995 / BRUTUS: Zpěvákem v tancovačkové legendě, na popud dlouholetého kamaráda ze studií konzervatoře . Songy od Beatles byly tím neodolatelným lákadlem! A nejen ony...

 

1992-1994 / HORROCKS: Speed metalová kapela Tomáše Kučery, působící v Liberci. Hudební kritik Petr Korál o ní tehdy napsal, že: „…je to nejtechničtější speedmetalová kapela u nás“. Natočeny 2 dema „Touch of the cold Graces“ a „Horrocks“.

 

1991-1992 /  SIXIS: Skupina s původním repertoirem a ještě lepšími dýchánky u Ivánka na Ruzyni.

 

1992 / LES MISÉRABLES: Jako člen castu si Milan zazpíval a zahrál v prvním světovém muzikálu nastudovaném a uvedém u nás. Tvrdá škola režiséra Petra Novotného se později vyplácí.

 

1991 / WOLFRAM: Kapela kolem skladatele a kytaristy Krokuse, hrající metalový nářez. Za zmínku stojí i fenomenální kytarista skupiny Franta Jordák, jehož skladby najdete i na cd „Mistři české rockové kytary“.

 

1990-1991 /  DIRECT: Metalová kapela sdílející porevoluční boom tvrdé muziky, ovlivněná zejména skupinou Slayer. Do této éry patří i „vytoupení – nevystoupení“ v pražské Lucerně, kdy členové skupiny už stáli na pódiu, jako spousta dalších účinkujících rockového festivalu, ale publikum si opět /asi po desáté/ vytleskalo tehdejší bombu spadlou z čistého nebe, jménem „Tři sestry“. Vydání dema „Direct“ a pochvalný článek v Mladém světě.

1990  /  RUNWAY: Sdružení muzikantů ovlivněných Davidem Lee Rothem a Van Halen. Rozpad kapely byl zapříčiněný "lanem" jednomu z muzikantů do profesionální jazzové sféry.

 

1988-1989 / ASSESOR: Nářez v kapele ostřílených muzikantů. Demo "Assesor". LP Assesoru se natáčelo bohužel v době Milanovy vojenské prezenční služby...Damn!

 

1986-1988 /  ŘETĚZ: Dnes už metalová legenda stavějící svůj repertoir na kytarových rifech ne nepodobných skupině Halloween. Setkání se skvělým skladatelem a kytaristou Ivo Bohuslávkem a tehdy vznikající hvězdou, bubeníkem Štěpánem Smetáčkem.

 

1979-1984 /   INTEGRAL: První kapela, kterou založil se spolužáky ze základky A. Michlem a J.Kračkem a která odstartovala jeho „hudební rockovou kariéru“. Ve skupině skládal, zpíval a hrál na kytaru. Několika písňové původní demo se nedochovalo, to následující se snad nachází kdesi na pásech u pozdějšího kytaristy Honzy Erleho.

P6092773
h3

ARE YOU PRESS?

bottom of page